1. Dzisiaj obchodzimy Zesłania Ducha Świętego. Jest to uroczystość odpustu w naszym kościele. Msza święta będzie sprawowana pół godziny wcześniej niż zwykle, tj. o godzinie 9:30. Po Mszy świętej odbędzie się procesja z Najświętszym Sakramentem. Prosimy panów do niesienia baldachimu oraz latarni. Prosimy nie parkować samochodów w sposób utrudniający przejście procesji wokół kościoła!
2. We wtorek Msza święta o godzinie 19:00, po Mszy będzie okazja, by poświęcić wodę oraz dewocjonalia.
3. W czwartek Msza święta o godzinie 19:00.
4. Po Mszach świętych we wtorek i czwartek będziemy odprawiali nabożeństwa majowe.
5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.
6. Zachęcamy do podjęcia służby przy ołtarzu!
7. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz miejscowej parafii oraz kościoła Ducha Świętego. Dziękujemy również wszystkim, którzy przygotowali kościół na odpustowe uroczystości i przyczynili się do ich przeżycia.



















