1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę po Wniebowstąpieniu Pańskim – Msza święta o godzinie 10:00.
2. We wtorek Msza święta o godzinie 19:00, po Mszy będzie okazja, by poświęcić wodę oraz dewocjonalia.
3. W czwartek Msza święta o godzinie 19:00.
4. Po Mszach świętych we wtorek i czwartek będziemy odprawiali nabożeństwa majowe.
5. W sobotę – Wigilia Zesłania Ducha Świętego – liturgia z poświęceniem wody o 18:30.
6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu obchodzimy odpust w naszym kościele. Msza święta będzie sprawowana pół godziny wcześniej niż zwykle, tj. o godzinie 9:30. Po Mszy świętej odbędzie się procesja z Najświętszym Sakramentem. Prosimy panów do niesienia baldachimu oraz latarni. Prosimy nie parkować samochodów w sposób utrudniający przejście procesji wokół kościoła!
7. Zachęcamy do podjęcia służby przy ołtarzu!
8. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz miejscowej parafii oraz kościoła Ducha Świętego.



















